BNGS presents Kamil

Trendy/aktualności

Najbardziej wartościowi profesjonaliści – tak dosłownie tłumaczymy legendarny już tytuł MVP, prawdziwych mistrzów technologii, których Microsoft wyłania co roku na całym świecie. Tytuł mistrza, jak to zwykle bywa, nie jest łatwy do zdobycia – nie ma żadnego konkursu ani określonych procedur, których przestrzeganie może go zagwarantować. Tak naprawdę jest tylko jeden warunek konieczny do jego uzyskania –  trzeba być prawdziwym pasjonatem technologii MS. Tylko to pozwala na wieloletnie i niestrudzone zgłębianie wiedzy a jednocześnie tłumaczy ogromną energię, chęć i cierpliwość do ciągłego dzielenia się nią z innymi. Zdobywca tytułu MVP, który samodzielnie doktoryzował się w wybranym przez siebie obszarze rozwiązań MS musiał z całą pewnością podzielić się swoimi spostrzeżeniami i odkryciami – czy to w formie wirtualnej, czyli na blogach, portalach związanych z technologią, forach i wszelkich innych możliwych kanałach komunikacyjnych czy tez na żywo podczas przeróżnych spotkań i konferencji branżowych. Tym oto sposobem został dostrzeżony, nominowany i nagrodzony za swoją dotychczasową działalność indywidualną, czyli za wkład w rozwój społeczności IT zgromadzonej wokół Microsoft.

Obecnie polska elita MVP to 45 mistrzów wybranych w dziesięciu kategoriach i tak się fantastycznie składa, że jednego z nich mamy w swoim zespole 🙂 Kamil Bączyk, bo nim mowa, to światowej klasy ekspert w dziedzinie infrastruktury i cyberbezpieczeństwa. Działka Kamila to zagadnienia związane z infrastrukturą MS, w szczególności platforma biznesowa SharePoint i technologie chmurowe takie jak Office 365 i Azure, na które patrzy z perspektywy cyberbezpieczeństwa i podatności na ataki hackerskie. Temat wyjątkowo aktualny i ważny, zatem przekłada się na liczne projekty przede wszystkim dla klientów korporacyjnych, światowych instytucji państwowych i organizacji rządowych.

Kamil udziela się również jako prelegent i mentor podczas prestiżowych konferencji, takich jak Microsoft Expert Summits, TechRisk Management Forum, Microsoft Certified Trainers Summits, ShareCon365, konferencje SPS czy międzynarodowe sesje uniwersyteckie. Potrafi doskonale dostosowywać najnowsze technologie do bieżących potrzeb biznesu, co potwierdzają liczne certyfikaty (związane nie tylko ze środowiskiem MS). Kamil jak na MVP przystało jest przede wszystkim pasjonatem; nieustannie bada nowe technologie, prowadzi szkolenia i konsultacje, z uporem dąży do znajdowania coraz to nowszych rozwiązań – nie ma dla niego rzeczy niemożliwych!

Profil Kamila znajdziesz tutaj